Galeria

Wyjazd na IX Forum Kobiet Aktywnych do Bychawy

Lokalna Grupa Działania „Zapiecek” zorganizowała w dniu 1 lipca wyjazd na IX Forum Kobiet Aktywnych. W tym roku, kobiety z województwa lubelskiego spotkały się w Ruinach Zamku w Bychawie.

LGD „Zapiecek” na Centralnych Targach Rolniczych

25 listopada br. LGD „Zapiecek” towarzyszyła reprezentantom z naszego regionu w pierwszych międzynarodowych Centralnych Targach Rolniczych CTR 2016. Spotkanie to odbyło się w Centrum Targowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie koło Warszawy.

„Wohyńskie wesele”

28 października br. w sali kinowej odbył się ponownie seans filmu „Wohyńskie wesele”. LGD „Zapiecek” chcąc wyrazić uznanie za trud i ogrom pracy włożony w projekt pojawił się z słodką niespodzianką w postaci tortu.

„Zapiecek” na Targach Pracy i Edukacji

24października LGD „Zapiecek” brała udział w Targach Pracy i Edukacji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Targi skierowane były szczególnie do młodzieży i osób bezrobotnych, które stanowią grupy defaworyzowane określone w LSR. Osoby, które przybyły na to spotkanie miały możliwość skorzystania z wsparcia w zakresie planowania własnej ścieżki edukacyjnej i zawodowej poprzez zapoznanie się z ofertami szkół i pracodawców.

LGD na weselu w Wohyniu

W sobotę 22 października w Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu LGD „Zapiecek” miała przyjemność uczestniczyć w II edycji spotkania z folklorem „Wohyńska Jesień”, gdzie zaprezentowano film „ Wohyńskie wesele w II poł. XX wieku”.

LGD na dożynkach w Krasewie

28 sierpnia 2016 r. Lokalna Grupa Działania „ Zapiecek” brała udział  w  Dożynkach Gminnych w Krasewie.

„ Zapiecek” na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Czemiernikach

W niedzielę 28 sierpnia 2016 r. Lokalna Grupa Działania „ Zapiecek” brała udział w Dożynkach Gminno-Parafialnych w Czemiernikach.
Na naszym stoisku promocyjnym  można było zasięgnąć informacji na temat głównych założeń Lokalnej Strategii Działania na lata 2014-2020 i uzyskać informacje na temat pozyskania środków finansowych za pośrednictwem LGD „Zapiecek” w ramach PROW 2014-2020.

„Zapiecek” na Dożynkach Gminnych w Komarówce Podlaskiej

W  niedzielę 21 sierpnia 2016 r. Lokalna Grupa Działania uczestniczyła w Dożynkach Gminnych w Komarówce Podlaskiej.

Nasze stoisko promocyjne dotyczyło kampanii informacyjnej na temat  głównych założeń Lokalnej  Strategii Działania na lata 2014-2020. Można było uzyskać informacje na temat pozyskania środków finansowych za pośrednictwem LGD „Zapiecek” w ramach PROW 2014-2020.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na latach 2014-2020 Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.