Aktualności

Szlaki rowerowe Lubelszczyzny

W ramach przygotowań do sezonu turystycznego mamy dla Państwa kilka informacji o szlakach rowerowych znajdujących się na Lubelszczyźnie.

Konkursy dla mieszkańców obszarów wiejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił cztery konkursy skierowane do mieszkańców obszarów wiejskich: Rolnik z Lubelskiego 2024, Ekolubelskie 2024, Nasz Sołtys 2024 oraz Kobieta Przedsiębiorcza w stylu EKO. Zapraszamy do udziału. 

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP, który organizowany jest przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Zainicjowany przez Małżonkę Prezydenta RP – Agatę Kornhauser–Dudę, został objęty Jej Honorowym Patronatem.

Biuro LGD nieczynne

Informujemy, że 5 stycznia 2024 r. biuro LGD „Zapiecek” będzie nieczynne. Dzień ten został ustalony wolnym od pracy, w zamian za dzień świąteczny przypadający w sobotę 6 stycznia 2024 r. 

Życzenia świąteczne

Wyniki posiedzenia Rady

W dniu 15 grudnia 2023 r. odbyło się posiedzenie Rady LGD „Zapiecek” dotyczące oceny i wyboru do finansowania wniosków, które wpłynęły w naborze nr 2/2023.

Poniżej publikujemy listę operacji zgodnych z ogłoszeniem naboru wniosków i Lokalną Strategią Rozwoju,  listę operacji wybranych oraz protokół z posiedzenia Rady.

Posiedzenie Rady LGD „Zapiecek”

Informujemy, że 15 grudnia 2023 r. o godzinie 8.30 w biurze LGD odbędzie się posiedzenie Rady LGD „Zapiecek” dotyczące oceny wniosków, które wpłynęły w naborze nr 2/2023.