Spotkanie Biznes Lubelskie 2018 – 6 listopada 2018 r.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu Biznes Lubelskie 2018 do Białki k. Radzynia Podlaskiego 6 listopada. Biznes Lubelskie to bezpłatna konferencja skierowana do przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.

Program spotkania w Radzyniu Podlaskim
16.00 – 16.30 Rejestracja uczestników
16.30 – 17.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości – prowadzący z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego
17.00 – 18.00 Jak produkty lokalne wprowadzić na rynek regionalny, krajowy i międzynarodowy? Dobre praktyki – prelegent Zbigniew Chołyk (Prezes zarządu LubApple Sp. z o. o.)
18.00 – 18.15 Przerwa kawowa
18.15 – 19.15 Sztuka prezentacji. Jak dobrze zaprezentować się w rozmowie, podczas wystąpienia publicznego i przed kamerą – prelegent Andrzej Baryła (prezenter i reporter TVP3 Lublin)
19.15 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości, poczęstunek i networking

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona!

Podczas wydarzenia pracownicy UMWL przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei lokalny przedsiębiorca, Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple Sp. z o. o, opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami poprowadzi Andrzej Baryła, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany prezenter oraz dziennikarz TVP3 Lublin. Zakończeniem spotkania jest wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

Obowiązkowa rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie
http://www.invest.lubelskie.pl/pl/biznes-lubelskie-dla-mikroprzedsiebiorcow