„Mapa zasobów obszaru LSR”

„Mapa zasobów obszaru LSR” to projekt, który został zrealizowany jako operacja własna przez LGD „Zapiecek” w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Mapa ma wspierać diagnozę i planowanie różnego typu projektów społecznych i kulturalnych. Dzięki wizualizacji na mapie bazy danych zawierających informacje o różnorodnych podmiotach, pozwala zorientować się w istniejących zasobach instytucjonalnych i doświadczenia aktywności społecznej na terenie LGD “Zapiecek”.

Informacje gromadzone są w czterech kategoriach:

  • Sektor Publiczny
  • Sektor społeczny
  • Komunikacja społeczna
  • Inicjatywy społeczne

Dodatkowo zasoby bazy danych opisane są wieloma tagami takimi jak np. Urzędy, Kultura, Edukacja, KGW, OSP itp. 

Mapę można przeszukiwać także za pomocą wyszukiwarki tekstowej.

Mając nadzieję że interfejs mapy jest wystarczająco intuicyjny zapraszamy do zapoznania się z zasobami Mapy: 

MAPA ZASOBÓW OBSZARU LSR link do mapy

Założeniem Mapy jest to, że jest ona tworzona w sposób partycypacyjny przy udziale lokalnych liderów, animatorów, samorządowców i mieszkańców z terenu LGD “Zapiecek”.

Dlatego jeśli odkryjecie Państwo braki na Mapie lub zechcecie aktualizować dane np. nowe adresy, czy poinformować nas o powołaniu lub likwidacji zasobu instytucjonalnego – skorzystajcie z formularza który linkujemy poniżej. 

FORMULARZ AKTUALIZACJI DANYCH NA MAPIE ZASOBÓW LSR link do formularza

„Mapa zasobów obszaru LSR” w obecnym kształcie jest pierwszym etapem jej tworzenia. Mając nadzieję że uznacie ją Państwo za pożyteczny rodzaj wsparcia, planujemy rozwijać jej funkcjonalność.

Jeśli zechcą Państwo przesłać nam swoje opinie i/lub zaproponować kierunki rozwoju Mapy prosimy o zgłaszanie ich na adres: biuro@lgdzapiecek.pl