Rozwijanie działalności gospodarczej

BENEFICJENT: DACH-STYL S.C. MARIUSZ SMOLIŃSKI, PAWEŁ BOBER

TYTUŁ OPERACJI: Rozwój firmy poprzez zakup sprzętu, maszyn i urządzeń budowlano-dekarskich

Operacja polegała na zakupie maszyn i urządzeń budowlanych oraz samochodu dostawczego niezbędnych do rozwoju firmy w kierunku wymiany dachów na terenach wiejskich i nie tylko.

Otrzymane wsparcie przeznaczono na zakup zaginarki kompletnej, zakrętaka udarowego, pilarki tarczowej, młotka udarowego, drabiny, rusztowania warszawskiego, spawarki inwerterowej i innego drobnego sprzętu.

KWOTA DOFINANSOWANIA: 299 133,00 zł

 

BENEFICJENT: „GURTAT” DARIUSZ GURTAT

TYTUŁ OPERACJI: Zakup nowej maszyny do obróbki i produkcji mebli

W ramach dotacji na rozwój działalności zakupiono nową maszynę CNC do produkcji gotowych elementów mebli, która znacznie przyspieszy efektywność oraz szybkość procesu produkcji.

KWOTA DOFINASOWANIA:  165 999,00 zł

 

BENEFICJENT: BIOTECH PHARMA WOJCIECH KARWOWSKI

TYTUŁ OPERACJI: Rozwój firmy BIOTECH PHARMA poprzez utworzenie stanowisk do obrazowania tkanek oraz wyrobów medycznych z użyciem obrazowania termograficznego oraz śwadczenia usług podologicznych

Operacja polegała na rozwoju firmy BIOTECH PHARMA poprzez utworzenie stanowisk do obrazowania tkanek oraz wyrobów medycznych z użyciem obrazowania termograficznego oraz śwadczenia usług podologicznych. W ramach realizacji operacji zakupiono sprzęt umożliwiający wprowadzenie do oferty firmy nowych usług. Zakupiony sprzęt obejmuje cyfrowy system do termografii medycznej w podczerwieni, USG wysokich częstotliwości, wyposażenie gabinetu podologicznego wraz z niezbędnym sprzętem dodatkowym.

KWOTA DOFINANSOWANIA: 79 538,00 zł

 

BENEFICJENT: TAP-BUD TARKOWSKI ANDRZEJ, TARKOWSKI PIOTR S.C.

TYTUŁ OPERACJI: Zakup koparko-ladowarki do TAP-BUD

Rozwój działalności firmy polegał na wprowadzeniu nowej usługi kopania fundamentów oraz odśnieżania. W ramach otrzymanego wsparcia zakupiono koparko-ładowrkę.

KWOTA DOFINANSOWANIA: 166 000,00 zł

 

BENEFICJENT: KUDŁO JERZY „MARPOL”

TYTUŁ OPERACJI: Wzrost konkurencyjności firmy MARPOL poprzez rozwój prowadzonej działalności gospodarczej w zakresie produkcji elementów z kamienia

Operacja polegała na rozszerzeniu działalności zajmującej się produkcją elementów z kamienia.
W ramach realizowanej operacji wnioskodawca zakupił piłę mostową CNC z 5 osiami interpolowanymi. Maszyna nadaje się do produkcji: nagrobków, blatów kuchennych, blatów łazienkowych płyt podłogowych, zewnętrznych i wewnętrznych paneli ściennych stopni schodów, parapetów okiennych oraz innych produktów, ogólnie stosowanych w budownictwie.

KWOTA DOFINANSOWANIA: 200 000,00 zł

 

BENEFICJENT: PHU KULMEX KULENTY WŁODZIMIERZ

TYTUŁ OPERACJI: Rozwój działalności gospodarczej P.H.U „KULMEX” Włodzimierz Kulenty poprzez remont sali weselnej

Operacja polegała na wykonaniu remontu sali weselnej oraz zagospodarowaniu placu wokół budynku wraz ogrodzeniem. Firma zajmuję się świadczeniem usług związanych z kompleksową organizacją przyjęć weselnych i oferują: wynajem sali, przygotowanie pełnej obsługi gastronomicznej zgodnie z wybranym przez klienta menu, organizacją przyjęć oraz świadczy usługi noclegowe.

KWOTA DOFINASOWANIA: 200 000,00 zł

 

BENEFICJENT: MONUMENT OLESZCZUK TOMASZ

TYTUŁ OPERACJI: Wzrost konkurencyjności firmy MONUMENT Oleszczuk Tomasz

Operacja polegała na rozszerzeniu zakresu dotychczas świadczonych usług zajmującej się produkcją elementów z kamienia.  W ramach otrzymanego dofinansowania zakupiono: piłę jednosuportową, boczkarkę profilową, automat polerski, wózek widłowy, piaskarkę, szlifierkę kolumnową.

KWOTA DOFINANSOWANIA: 200 000,00 zł

 

BENEFICJENT: PIONIER MARTA SKIBA

TYTUŁ OPERACJI: Rozwój działalności gospodarczej PIONIER Marta Skiba poprzez wprowadzenie nowej oferty

Operacja polegała na wprowadzeniu do oferty firmy świadczącej usługi rachunkowości zupełnie nowej branży związanej z przetwórstwem drzewnym.
W ramach otrzymanego wsparcia zakupiono: trak, wózek widłowy i zainstalowano instalacje fotowoltaiczną.

KWOTA DOFINANSOWANIA: 182 000,00 zł

 

BENEFICJENT: RESTA SPÓŁKA JAWNA S. BASARABA 

TYTUŁ OPERACJI: Rozwój RESTA Sp. Jawna S. Basaraba poprzez instalację urządzeń grzewczo-chłodniczych wraz z pompą ciepła z odzyskiem

Operacja polegała na zamontowaniu instalacji wraz z urządzeniami do wentylacji i klimatyzacji w Sali konferencyjno- bankietowej wraz z zapleczem hotelowym. Beneficjent oferuje organizację imprez okolicznościowych oraz noclegi.

KWOTA DOFINANSOWANIA: 225 000,00 zł

 

BENEFICJENT: MASTWOOD ADRIAN KOZA

TYTUŁ OPERACJI: Zwiększenie wydajności produkcji w firmie MastWood poprzez zakup nowej linii technologicznej

Operacja polegała na rozszerzeniu dotychczasowej działalności jednostki o usługi wykonywane nową linią technologiczną, która optymalizuje procesy przetarcia i obróbki tarcicy. Otrzymane wsparcie finansowe przeznaczono na zakup maszyny -linii technologicznej, która umożliwia wykonywanie produktów bardziej precyzyjnych, lepszej jakości i w szybszym czasie.

KWOTA DOFINANSOWANIA: 225 000,00 zł

 

BENEFICJENT: MASTER ENERGETYKA MAGDALENA RĘBEK

TYTUŁ OPERACJI: Zakup podnośnika koszowego i rowerów elektrycznych oraz kasków do Master Energetyka Magdalena Rębek

Operacja polegała na rozszerzaniu dotychczasowej działalności jednostki o usługi wykonywane podnośnikiem koszowym polegające na wynajmie podnośnika koszowego wraz z operatorem oraz usłudze wykonywania prac elektrycznych z użyciem podnośnika koszowego. W ramach otrzymanego wsparcia zakupiono podnośnik koszowy, rowery elektryczny  i kaski rowerowe.

KWOTA DOFINANSOWANIA: 238 427,00 zł

 

BENEFICJENT: MASTER ŁUKASZ RĘBEK

TYTUŁ OPERACJI: Zakup minikoparki elektrycznej do Master Łukasz Rębek

Operacja polegała na rozszerzaniu dotychczasowej działalności jednostki o usługi wykonywane minikoparką elektryczną. W ramach otrzymanego dofinansowania zakupiono minikoparkę elektryczną.

KWOTA DOFINANSOWANIA: 184 698,00 zł