Lubelski Szlak Kulinarny

Film promujący Lubelski Szlak Kulinarny na obszarze LGD ,,Zapiecek”

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego bogatą ofertę Lubelskiego Szlaku Kulinarnego „Zasmakuj w Tradycji”, którą z wielką pasją i zaangażowaniem zaprezentowali przedstawiciele obiektów tworzących Szlak Kulinarny. Obiekty z powiatu radzyńskiego, które znalazły się na szlaku  to: Olejarnia „NaOlejowani.pl”, „Gryzli Bar”, Hotel „Manhatan”, Bistro „Wrząca Woda” oraz  Restauracja „Pauza”. Film powstał w ramach projektu pt . „Zasmakuj w Tradycji – Lubelski Szlak Kulinarny”. Sam projekt zaś powstał dzięki współpracy pięciu Lokalnych Grup Działania z terenu Lubelszczyzny w tym LGD ,,Zapiecek”. Szlak został wytyczony na terenie powiatów lubelskiego, radzyńskiego, krasnostawskiego, kraśnickiego i biłgorajskiego. 

Wieczór podsumowujący Lubelski Szlak Kulinarny

W poniedziałek 12 grudnia 2022 r. spotkaliśmy się w Restauracji Koncertowej w Lublinie aby podsumować realizację partnerskiego projektu „Zasmakuj w Tradycji” Lubelski Szlak Kulinarny. Spotkanie było okazją do zaprezentowania obiektów znajdujących się na Szlaku, poznania ich oferty turystyczno-kulinarnej a także możliwością degustacji produktów regionalnych.

ZAPRASZAMY NA „KULINARNY WIECZÓR ZASMAKUJ W TRADYCJI”

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli biur podróży, pilotów wycieczek, przewodników oraz przedstawicieli firm przewozowych do udziału w spotkaniu pn. “Kulinarny wieczór Zasmakuj w Tradycji” już w najbliższy poniedziałek tj. 12 grudnia o godz. 16:00 w Restauracji KONCERTOWA w Lublinie!

Ostatni pokaz kulinarny w Restauracji ,,Manhatan”

To co dobre szybko się kończy… Za nami ostatni pokaz kulinarny realizowany w ramach projektu Lubelski Szlak Kulinarny ,,Zasmakuj w Tradycji. Pokaz odbył się 24 października w restauracji ,,Manhatan” położonej w samym centrum Radzynia, która znajduje się na Lubelskim Szlaku Kulinarnym.

Pokaz kulinarny w Restauracji ,,Manhatan”

Lokalna Grupa Działania ,,ZAPIECEK” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w otwartym pokazie kulinarnym  w ramach Lubelskiego Szlaku Kulinarnego „Zasmakuj w Tradycji”. Pokaz odbędzie się 24 października 2022r. o godzinie 10:00 w Restauracji ,,Manhatan” ul. Warszawska 37, 21-300 Radzyń Podlaski. ZAPRASZAMY!!

 

Pokazy Kulinarne w Restauracji ,,Pauza”

Kolejnym przystankiem na Lubelskim Szlaku Kulinarnym była Restauracja ,,Pauza”, gdzie 12 października 2022r. odbyły się pokazy kulinarne ,,Zasmakuj w Tradycji”. „Pauza” to nowoczesne,  jasne i przestronne wnętrza zaprojektowane przez popularną architektkę. Pan Daniel, właściciel restauracji, swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał w największych i najpopularniejszych restauracjach w kraju.

Pokazy kulinarne w Bistro Wrząca Woda

Podążając Lubelskim Szlakiem Kulinarnym „Zasmakuj w Tradycji” 29 września 2022r.  zawitaliśmy w Bistro „Wrząca Woda”, którego właścicielem jest p. Artur Bober. To klimatyczne miejsce z autorskim menu Artura, który wiele lat jeździł po świecie, uczył się gotowania, by po latach wrócić do Radzynia Podlaskiego i stworzyć smaczne i nowoczesne menu zakorzenione w tradycji.

Publikacja promująca Lubelski Szlak Kulinarny ,,Zasmakuj w Tradycji”

W ramach projektu pt . „Zasmakuj w Tradycji – Lubelski Szlak Kulinarny” powstała publikacja promująca Lubelski Szlak Kulinarny. Projekt powstał dzięki współpracy pięciu Lokalnych Grup Działania z terenu Lubelszczyzny w tym LGD ,,Zapiecek”. Szlak został wytyczony na terenie powiatów lubelskiego, radzyńskiego, krasnostawskiego, kraśnickiego i biłgorajskiego.