Galeria

Relacja z „Kongresu Kobiet Lubelszczyzny”

9 grudnia 2017 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie Panie z naszego obszaru działania uczestniczyły w „Kongresie Kobiet Lubelszczyzny. Tradycja i nowoczesność w Kołach Gospodyń Wiejskich”.

„Zapiecek” na Targach Pracy i Edukacji

19.10.2017 r. Lokalna Grupa Działania „Zapiecek” wzięła udział w Targach Pracy i Edukacji, które zorganizowano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II 2.

Wyjazd na IX Forum Kobiet Aktywnych do Bychawy

Lokalna Grupa Działania „Zapiecek” zorganizowała w dniu 1 lipca wyjazd na IX Forum Kobiet Aktywnych. W tym roku, kobiety z województwa lubelskiego spotkały się w Ruinach Zamku w Bychawie.

LGD „Zapiecek” na Centralnych Targach Rolniczych

25 listopada br. LGD „Zapiecek” towarzyszyła reprezentantom z naszego regionu w pierwszych międzynarodowych Centralnych Targach Rolniczych CTR 2016. Spotkanie to odbyło się w Centrum Targowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie koło Warszawy.

„Wohyńskie wesele”

28 października br. w sali kinowej odbył się ponownie seans filmu „Wohyńskie wesele”. LGD „Zapiecek” chcąc wyrazić uznanie za trud i ogrom pracy włożony w projekt pojawił się z słodką niespodzianką w postaci tortu.

„Zapiecek” na Targach Pracy i Edukacji

24października LGD „Zapiecek” brała udział w Targach Pracy i Edukacji w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Targi skierowane były szczególnie do młodzieży i osób bezrobotnych, które stanowią grupy defaworyzowane określone w LSR. Osoby, które przybyły na to spotkanie miały możliwość skorzystania z wsparcia w zakresie planowania własnej ścieżki edukacyjnej i zawodowej poprzez zapoznanie się z ofertami szkół i pracodawców.

LGD na weselu w Wohyniu

W sobotę 22 października w Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu LGD „Zapiecek” miała przyjemność uczestniczyć w II edycji spotkania z folklorem „Wohyńska Jesień”, gdzie zaprezentowano film „ Wohyńskie wesele w II poł. XX wieku”.